Kuidas saada rahalaen soodsat kiirlaenu

Soodne kiirlaen aitab teil eelarvega hakkama saada, eriti kui teil on ootamatuid väljaminekuid. Erinevalt palgapäeva laenudest, mis on sageli kõrge intressiga ja lühiajalised, pakuvad need laenud fikseeritud kuumakse, mida saate endale lubada pika aja jooksul tagasi maksta.

laenu

Parim viis taskukohase kiirlaenu leidmiseks on otsida laenuandjaid, kes pakuvad konkurentsivõimelisi tasusid ja atraktiivseid intressimäärasid. Samuti peaksite lugema klientide arvustusi, et olla kindel, et laenuandja on usaldusväärne.

Taotlege laenu

Erakorralise laenu taotlemisel peate taotlusvormil esitama täpse teabe. See hõlmab teie sissetulekuid, töökohta ja krediidiajalugu. Samuti on hea mõte taotleda laenusummat, mille tagasimaksmist on reaalselt võimalik endale lubada, ja esitada nimekiri oma tavapärastest kulutustest.

Samuti saate suurendada oma võimalusi saada heakskiitu taskukohase kiirlaenu saamiseks, taotledes väiksemaid summasid, vähendades oma igakuisi kulusid enne taotluse esitamist, parandades oma krediidiskoori või paludes kellelgi, kellel on parem rahaline positsioon, laenu allkirjastada.

Mõelge laenusummale

Vajaliku laenu suurus mõjutab teie rahalaen laenuandja valikut ja saadavaid tingimusi. Väiksemad laenud meelitavad tavaliselt madalamaid krediidi kulukuse määrasid kui suuremad. Kui vajate suuremat rahasummat, kaaluge võlgade konsolideerimislaenu või järelmaksu laenu.

Pandimajad: Paljud inimesed pöörduvad pandimajade poole kiire sularaha saamiseks, kui neil on kohe raha vaja. Need poed hindavad teie väärtuslike esemete väärtust ja annavad teile selle summa eest laenu. Laen tuleb teatud aja jooksul tagasi maksta, vastasel juhul võtab pandimaja Sinu eseme omandisse ja müüb selle maha.

Interneti-laenuandjad: mõned laenuandjad, nagu LightStream ja Upstart, pakuvad isiklikke laene, mis on saadaval koheseks rahastamiseks. Olenevalt laenuandjast võib nendel isiklikel laenudel olla kõrgem minimaalne krediidiskoor kui teistel, kuid tavaliselt pakuvad need kiiremat teenindust ja suuremat paindlikkust.

Mõned laenuandjad nõuavad laenu saamiseks tagatist, mistõttu on oluline enne taotlemist oma krediidiajalugu ja sissetulekud üle vaadata.

Teise võimalusena võite paluda oma pangal oma praegust krediitkaardi limiiti pikendada. See võib olla hea lahendus madala intressiga laenu jaoks, kuid see võib tekitada probleeme ega pruugi olla nii paindlik kui võlgade konsolideerimine või järelmaksuga laen.

Kaaluge krediidiühistuid: föderaalsed krediidiühistud võivad olla hea võimalus taskukohase laenu saamiseks, kui olete liige. Tavaliselt pakuvad nad väiksemaid eralaene kui pangad ja veebilaenuandjad ning nende krediidi kulukuse määra piirmäär on 18%.

Neid laene saate kasutada hädaolukordade, näiteks kodu remondi või raviarvete katmiseks. Neid tuleks siiski pidada viimaseks abinõuks.

Kui otsite taskukohast kiirlaenu, on väike isiklik laen krediidiühistult või veebilaenuandjalt parim valik. Need laenuandjad aktsepteerivad tavaliselt laiemat krediidiskooride ja sissetulekute valikut kui traditsioonilised pangad ning neil on tavaliselt vähem tasusid ja intressimäärasid.